Nasza historia

O nas

Jesteśmy doświadczonym zespołem od lat zajmującym się reklamą telewizyjną i komercyjną fotografią dla największych polskich i globalnych marek. Wyróżnia nas szczere zaangażowanie, przyjacielskie relacje z klientami oraz nieszablonowe pomysły i podejście do pracy.

Filmy i teledyski ślubne oraz fotografowanie wesel to dla nas znacznie więcej niż praca w weekendy. W zachowywanie na zawsze tych szczególnych momentów i tworzenie z nich pełnych emocji opowieści wkładamy mnóstwo serca, pasji i talentu.

Najważniejsza jest dla nas młoda para – nie tylko w dniu ślubu, ale już od pierwszej rozmowy, w której poznajemy Wasze oczekiwania. Chcemy naprawdę poczuć Wasze emocje, bo tylko wtedy powstaną porywające fotografie i wyjątkowy film ślubny, które staną się Waszym bezcennym skarbem.

Kim jesteśmy & czemu to robimy?

Poznajcie nas bliżej

Reżyser, Operator

Dominik Klita

Można powiedzieć, że to MacGyver filmu ślubnego – ma milion pomysłów na sekundę i choć czasem trzeba go z nimi sprowadzać na ziemię, to dzięki temu powstają naprawdę wyjątkowe filmy ślubne.

Najbardziej emocjonuje się, przekazując parom filmy i fotografie ślubne oraz niecierpliwie oczekując na telefon z informacją, jak im się podobało. Chwile, kiedy młodzi płaczą ze wzruszenia, oglądając nagrania i zdjęcia sprawiają, że nie zamieniłby tej pracy na nic innego.

Fotograf

Klaudia Klita

Błyskawicznie łapie świetny kontakt z dorosłymi i dzieciakami, którzy znajdą się przed jej obiektywem. Jest mega kreatywna i uwielbia wciskać się z aparatem w najdziwniejsze miejsca pozwalające uzyskać wyjątkowe kadry. Potrafi zauważyć i pokazać nieoczywiste tam, gdzie innym wszystko wydaje się zwyczajne.

Najbardziej lubi te momenty ślubu i wesela, które bywają niedostrzegane. Wydobywanie piękna z pozornie zwykłych chwil to dla niej esencja pracy fotografa.

Operator

Dawid Zając

W pracy jest wzorem profesjonalizmu i zaangażowania. Ci, którzy lepiej go znają, dobrze jednak wiedzą, że głębiej skrywa się prawdziwy śmieszek ; )

Jego ulubiony moment na ślubie to chwila zaraz po złożonej przysiędze, kiedy nowożeńcy już bez stresu chwytają się za dłonie i spoglądają na siebie z największą miłością i nieskrywanym wzruszeniem.